Anasayfa » Ödeme Yöntemleri » Paykwik Ödeme Yöntemi

Paykwik Ödeme Yöntemi


 

Paykwik Nedir ?

PayKwik , yalnızca yüklediğiniz kadarını harcayabileceğiniz ve pratik bir kullanıma sahip olan ön ödemeli kartlardan bir tanesidir. Bu kart sayesinde online olarak harcamalarınızı güvenli bir biçimde yapabilirsiniz. Paykwik kart’la yaptığınız harcamalar gizli tutulur ve sadece siz bilirsiniz. Kartı kullanabilmek için kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yoktur. Paykwik’in piyasadaki diğer kartlardan farkı son derece güvenli olması ve pratik bir kullanıma sahip olmasıdır.
 

Banka kartlarını ya da kredi kartlarını yurt dışındaki her sitede kullanamayabilirsiniz. Ayrıca kartlarınızda yapacağınız harcamalarda yüksek oranlarda komisyon ödemek zorunda kalabilirsiniz. Tüm bunların yanında, kartınızın güvenliği de risk altında olabilir. Bu açıdan bakıldığında Paykwik’i tercih etmek sizlere birçok noktada büyük artılar sağlayacaktır .
 

PayKwik Kartı Nasıl Kullanacaksınız?

Kartın kullanımı oldukça basittir ve herkese yönelik olarak hazırlanmıştır. Öncelikle yapmanız gereken karta tanımlanacak olan bir bütçe edinmenizdir. PayKwik kart bütçenizi belirlerken herhangi bir ekstra ücret talep edilmez. En uygun paykwik fiyatları ile de işlemlerinizi en kısa sürede yapabilirsiniz.Bütçenizi belirledikten sonra dünyanın önde gelen sitelerinde, kartınızı sorunsuz ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
 

Ayrıca Mastercard ya da Visa özellikli kartlarınıza bakiyenizden para aktarmanız da mümkündür. Kartın önemli artılarından bir tanesi de yurtdışında yaşayan akrabalarınıza ya da sevdiklerinize de para aktarma imkânı sağlıyor olmasıdır. Bütçeyi kullanabilmeniz için netsiskart.com sitesini ziyaret etmeniz ve ödeme şekilleri kısmında bulunan PayKwik seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir. Kartınızı dünyanın önde gelen büyük alışveriş sitelerinde ve daha binlerce sitede güvenle kullanabilirsiniz.
 

Neden PayKwik Kartı Kullanmalısınız?

Kredi kartı ya da banka kartı ile yapacağınız tüm işlemlerde, güvenliğiniz risk altında olabilir. Sanal kart kullanarak bu riski tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Sanal kartta sizden herhangi bir kişisel bilgi istenmez. Bu yüzden kişisel bilgilerinizin karşı tarafın eline geçmesi söz konusu olmaz. Bakiyenizde bulunan miktar kadar harcama yaptığınız için ne kadar harcama yaptığınızı bilir ve görebilirsiniz. Elinizdeki sanal kart ile yurtiçi ya da yurt dışında bulunan kişilere hızlı bir şekilde para gönderebilirsiniz.
 

PayKwik Nasıl Temin Edilir?

Kredi kartı ile online alışverişin risklerini sıfıra indirgeyen sistemde, basit bir iki adımla avantajlı ve güvenilir bir şekilde PayKwik sanal kart edinebiliyorsunuz. Tutarını kendiniz belirliyor ve istediğiniz limit kadar online alışveriş veya oyun sitelerinde kullanabiliyorsunuz.
 

Ülkemizde de hizmet zincirinde bulunan yetkili kuruluş Netsis canlı destek sistemi ile talep ettiğiniz ön ödemeli kartı almak 1-2 dakika içerisinde mümkün. Talep ettiğiniz miktara göre verilen hesap numarasına ilgili ödemeyi yaptıktan hemen sonra 19 haneli tek kullanımlık bir PIN şifresi tarafınıza iletiliyor. Satın almış olduğunuz sanal kart bakiyelerini temsil eden bu PIN kodu numarasını alışveriş yaparken ödeme ekranına girdiğiniz takdirde ödeme işleminizi tamamlamış oluyorsunuz. PayKwik kartının 1 yıl içinde kullanılmaması halinde ise hakkınız baki, yani istediğiniz zaman altın bozdurur gibi PayKwik bozdurma işlemi yapabiliyorsunuz.
 

PayKwik Bakiyesi Nasıl Geri Alınır?

Paykwik bozdurmak için sadece yapmanız gereken; kanuni geçerliliği olan Paykwik kuruluşu Netsis ile iletişime geçmek. Başvurunuz akabinde, size hizmet veren müşteri temsilcisi ile canlı görüşme içerisinde bozdurmak istediğiniz tutarı belirtip karşılıklı onay süreci sonrasında mevcut bakiyeniz sanal kartınızdan alınıp verdiğiniz banka hesabına yatırılıyor.
 

Sınırsız sayıda Paykwik kart satın alabilir vede sınırsız meblağlarda Paykwik kart bozdurabilirsiniz ancak güvenilir Paykwik bozdurmak için yapmanız gereken doğru adresi seçmek olmalıdır. https://www.netsiskart.com/paykwik-bozdurma linkinden hemen ulaşabileceğiz web sitesinden uygulama detaylarını, merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.
 

Paykwik Ödeme Sisteminin Geçerli Olduğu Güvenilir Bahis Siteleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*